Soutěž Talenty pro firmy (T-profi) je zaměřena na podporu a popularizaci techniky a technických profesí u dětí a mládeže. Účastníci soutěže si otestují svoji zručnost, digitální znalosti, schopnosti komunikace mezi vrstevníky, ale i s dospělými. 

Chlapci z naší školy se zúčastnili soutěže společně s firmou ERA a.s. a SPŠE Pardubice. Ve stanovený čas sestavili dle návodu požadovaný model, otestovali jeho funkčnost a v soutěžní jízdě předvedli nejlepší jízdu bez chyb. Díky tomu Petr, Aleš a Josef pojedou v červnu na finále do Prahy, jako nejlepší tým z Pardubického kraje.

Kluci, děkujeme.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti