Výsledky přírodovědné soutěže

3.třídy

1. místo

Lea Medunová                III.A            40 b./40b.
2.- 4. místo

Anna Košťálová              III.B            38
Vojtěch Kubrycht             III.A           
Kateřina Plachá              III.A

Klára Mrázová                   3.A    37 bodů
Jakub Jurák                    3.C    36
Anna Nečilová                  3.C    34
Sofie Ferenčíková             3.B    22
Michal Blažek                   3.C    22
Natalie Semerádová         3.A    17

4.třídy

1.místo

Barbora Dolanová          IV.B             71 b./80b.
2.-3. místo  
Antonín Horák               IV.A             67  
Pavlína Famfulíková        IV.C     

Adéla Vacková               4.A    65
Tomáš Vaněrka               4.D    63
David Ardelt                  4.D    26
Petr Lohynský                 4.D    12

5.třídy

1.místo

Marie Zdarsová              V.B        114 b./120b.

2.místo

Tereza Rumlová              V.B        109
3.místo
Eliška Wandrolová         V.D        107

Kteřina Eisnerová           5.A             103 bodů

Agáta Šlechtová             5.C             99
Lucie Pikhartová             5.D             85
Nela Ferenčíková            5.A             81
Anna Sklenářová            5.A             62
Lukáš Novotný                5.D             55

                                                6.třídy

1.místo

Magdalena Kotková       VI.B      116b./120b.

2.místo

Zuzana Kolmanová        VI.B      111
3.místo
Karolína Juráková         VI.B      110

Michaela Millerová        6.C    101 bodů
Adéla Dončuková         6.C    97
Ela Bechná                   6.C    97
Sára Hočevarová          6.C    94
Tereza Mikulová            6.B    92
Natálie Launová           6.B    80
Kristýna Dastychová      6.C    66
Daniel Štěpán                6.B    21
Simona Rybářová          6.B    16
Jaroslava Bělíková         6.B    10
Viktorie Bandová          6.B    10

7.třídy

1.místo

Zuzana Pikhartová     VII.B           101b./160b.

Vojtěch Kopecký         7.B    29 bodů

 
 

Fotka 6

Fotka 5

Fotka 4

Fotka 3

Fotka 2

Fotka 1


Nejbližší události

Březen 2020
Po Út St Čt So Ne
            1
2
  • Praha – ČNB, 9.C
3
  • VČD – Malá scéna, 1.AB, 3.AB
  • VČD – předplatné 2. st., 18.00
4
  • Oswetim, Krakov, 2. stupeň
5
7 8
9
  • Celodenní lyžování – Říčky v Orl. H.
10
11
  • Anglické divadlo
12
  • Zěměpisné pásmo, 6. a 7. ročník
13
14 15
  • BABA KLUB – enkaustika, 17.15 – 20.00
16
  • Dějepisná olympiáda
17
  • Dějepisná olympiáda
18
  • Turnaj pro 1. st. – hra Farmář, 8.00 – 11.00
19
  • Vynášení Morany v ŠD
20
21 22
23 24 25 26
  • Ocenění nejlepších pedagogů za rok 2019, VČD
27
28 29
30 31          

« Únor 2020 Duben 2020 »

Aktuality

26. 03. 2020

Nové info 26.3.2020

24. 03. 2020

Nové info 24.3.2020

23. 03. 2020

Nové info 24.3.2020

19. 03. 2020

Zápis 2020/2021

Jsme na facebooku


Ovoce do škol

Školní mléko

Kontakt na kancelář školy

ZŠ Pardubice - Polabiny
Družstevní 305,
530 09 Pardubice

Tel.: 466 401 885
Fax: 466 401 559
E-mail:

Najdete nás na Facebooku

© 2020, ZŠ Pardubice - Polabiny - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑