Výsledky přírodovědné soutěže

3.třídy

1. místo

Lea Medunová                III.A            40 b./40b.
2.- 4. místo

Anna Košťálová              III.B            38
Vojtěch Kubrycht             III.A           
Kateřina Plachá              III.A

Klára Mrázová                   3.A    37 bodů
Jakub Jurák                    3.C    36
Anna Nečilová                  3.C    34
Sofie Ferenčíková             3.B    22
Michal Blažek                   3.C    22
Natalie Semerádová         3.A    17

4.třídy

1.místo

Barbora Dolanová          IV.B             71 b./80b.
2.-3. místo  
Antonín Horák               IV.A             67  
Pavlína Famfulíková        IV.C     

Adéla Vacková               4.A    65
Tomáš Vaněrka               4.D    63
David Ardelt                  4.D    26
Petr Lohynský                 4.D    12

5.třídy

1.místo

Marie Zdarsová              V.B        114 b./120b.

2.místo

Tereza Rumlová              V.B        109
3.místo
Eliška Wandrolová         V.D        107

Kteřina Eisnerová           5.A             103 bodů

Agáta Šlechtová             5.C             99
Lucie Pikhartová             5.D             85
Nela Ferenčíková            5.A             81
Anna Sklenářová            5.A             62
Lukáš Novotný                5.D             55

                                                6.třídy

1.místo

Magdalena Kotková       VI.B      116b./120b.

2.místo

Zuzana Kolmanová        VI.B      111
3.místo
Karolína Juráková         VI.B      110

Michaela Millerová        6.C    101 bodů
Adéla Dončuková         6.C    97
Ela Bechná                   6.C    97
Sára Hočevarová          6.C    94
Tereza Mikulová            6.B    92
Natálie Launová           6.B    80
Kristýna Dastychová      6.C    66
Daniel Štěpán                6.B    21
Simona Rybářová          6.B    16
Jaroslava Bělíková         6.B    10
Viktorie Bandová          6.B    10

7.třídy

1.místo

Zuzana Pikhartová     VII.B           101b./160b.

Vojtěch Kopecký         7.B    29 bodů

 
 

Fotka 6

Fotka 5

Fotka 4

Fotka 3

Fotka 2

Fotka 1


Nejbližší události

Duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1
  • SRPDŠ – 18:00
2
  • Basketbalová liga škol
  • Zápis do prvních tříd, 13:00 – 18:00 (03 - 04)
3
  • Zápis do prvních tříd, 13:00 – 18:00 (03 - 04)
4
  • Ukliď Česko
  • Vyhlášení pedagoga roku, VČD
5
6 7
  • Koncert Filharmonie ve třídě Montessori
8
  • Velikonoční dílna v ŠD
9
  • Běh Ležáky, 6. roč.
  • Minikopaná – olympiáda
  • Hokejbal 1. stupeň (10 - 11)
10
  • Hokejbal 1. stupeň (10 - 11)
11
  • Hokejbal – superliga ŠD
  • Přijímací zkoušky na SŠ – 1. kolo
12
  • Lidový běh
13
14
  • Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia
  • BABA klub – enkaustika, 17.30
  • Velikonoční výlet – Nechanice, 12.30 – 16.30
  • Týden zdraví v ŠD (15 - 17)
15
  • Týden zdraví v ŠD (15 - 17)
16
  • Týden zdraví v ŠD (15 - 17)
17
18 19 20 21
22
  • Akce proti AIDS – beseda Freestone, 8. + 9. roč. , 13.00 – 14.20
23
  • Přijímací zkoušky do třídy s rozšířenou výukou informatiky a výpočetní techniky
24
  • Den Země v ŠD, 13.00 – 15.00
25
  • Hokejbal – superliga ŠD
26
27 28
29
  • Čarodějnický průvod, 13.00 – 15.00
30
         

« Březen 2019 Květen 2019 »

Jsme na facebooku


Ovoce do škol

Školní mléko

Kontakt na kancelář školy

ZŠ Pardubice - Polabiny
Družstevní 305,
530 09 Pardubice

Tel.: 466 401 885
Fax: 466 401 559
E-mail:

Najdete nás na Facebooku

© 2019, ZŠ Pardubice - Polabiny - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑