Recitační soutěž

Dne 16. února 2016 proběhla na naší škole recitační soutěž. Jako každý rok se zúčastnil velký počet soutěžících. Všichni se pečlivě připravovali , a proto měla porota velmi těžký úkol. O vybrání těch nejlepších jsme  požádali naše bývalé kolegyně, které mají velké zkušenosti a hlavně jsou nestrannými hodnotiteli. Z 69  účastníků to nebyla lehká věc, ale  my doufáme, že jejich výběr se osvědčí v kole okresním.

Odborná porota velmi ocenila dobrou úroveň všech recitátorů a nakonec rozhodla takto:

0. KATEGORIE  ( 1.třídy)                                                                                                                                                          1.Jan Gojný                   1.A                                                                                                                                          2.Filip Janeček                1.D                                                                                                                                      3.Martin Haburaj             1.A

1. KATEGORIE ( 2. – 3. třídy)
 1.Aisha Abu-Ownová         3.B                                                                                                                                      
2.Adéla Vacková               2.A                                                                                                                                            3. Ondřej Šebek                3.A                                                                                                                                                Nela Ferenčíková             3.A

2. KATEGORIE ( 4. – 5. třídy )
 1. Martin Kavička               5.A                                                                                                                                            
2. Zuzana Vlková               5.B                                                                                                                                 Dominika Hriciková          4.B                                                                                                                                            3. Jakub Dvořák                5.B                                                                               

  3.KATEGORIE ( 6.-7.třídy )                                                                                                                                                    1. Jan Sebránek                7.A                                                        

 Z každé kategorie postupují první tři místa do okresního kola, kde budou reprezentovat naši školu na začátku března.

Všem dětem, které se soutěže zúčastnily, děkujeme za jejich přípravu a vítězům přejeme hodně úspěchů v kole okresním.

Fotka 6

Fotka 5

Fotka 4

Fotka 3

Fotka 2

Fotka 1


Nejbližší události

Září 2020
Po Út St Čt So Ne
 
  • Slavnostní zahájení nového školního roku
  • Třídní schůzky pro 1. ročníky, od 9:00
  • Přihlašování do kroužků (01 - 15)
1
2
  • Adaptační pobyt, 6. D, Bělečko (02 - 04)
  • Přihlašování do kroužků (01 - 15)
3
  • Adaptační pobyt, 6. D, Bělečko (02 - 04)
  • Přihlašování do kroužků (01 - 15)
4
  • Přihlašování do kroužků (01 - 15)
5
  • Přihlašování do kroužků (01 - 15)
6
  • Přihlašování do kroužků (01 - 15)
7
  • Přihlašování do kroužků (01 - 15)
8
  • Sběrové ráno od 7:00
  • Přihlašování do kroužků (01 - 15)
9
  • Přihlašování do kroužků (01 - 15)
10
  • Přihlašování do kroužků (01 - 15)
11
  • Přihlašování do kroužků (01 - 15)
12
  • Přihlašování do kroužků (01 - 15)
13
  • VČD – ŠD – Káťa a Škubánek od 17:00
  • Přihlašování do kroužků (01 - 15)
  • Adaptační kurz, 6.ABC, Daňkovice (14 - 18)
14
  • Přihlašování do kroužků (01 - 15)
  • Adaptační kurz, 6.ABC, Daňkovice (14 - 18)
15
  • Adaptační kurz, 6.ABC, Daňkovice (14 - 18)
16
  • Adaptační kurz, 6.ABC, Daňkovice (14 - 18)
17
  • Adaptační kurz, 6.ABC, Daňkovice (14 - 18)
18
19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

« Srpen 2020 Říjen 2020 »

Aktuality

18. 09. 2020

Provoz školy v době nošení roušek i během výuky

13. 09. 2017

Datové schránky

Jsme na facebooku


Ovoce do škol

Školní mléko

Kontakt na kancelář školy

ZŠ Pardubice - Polabiny
Družstevní 305,
530 09 Pardubice

Tel.: 466 401 885
Fax: 466 401 559
E-mail:

Najdete nás na Facebooku

© 2020, ZŠ Pardubice - Polabiny - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑